Jdi na obsah Jdi na menu

KURZY první pololetí končí 31.1.
Kurzy 2. pololetí: únor - červen 2019 začínají v týdnu od 4.února 2019 a končí 6.června 2019

Necvičí se: 4. - 10. března jarní prázdniny (můžete využít naší nabídky příměstského tábora 4.3. PO - 8.3. PÁ), 18. - 22. dubna velikonoční prázdniny (můžete opět využít příměstský tábor 18.4. ČT); 1. května a 8. května (středy) státní svátky

Děti, které chodily 1. pololetí do kroužku, se na nové pololetí nepřihlašují. 2. pololetí potvrdíte tím, že uhradíte kroužek do 15.2.2019V případě, že kroužek navštěvovat další pololetí nebudete, dejte nám prosím vědět. Kontakt:info@fitstudiojitka.cz, tel.: 602 111 619.
Kroužek lze uhradit na účet nebo hotově ve fit studiu na recepci.
Platební údaje - číslo účtu: 25 72 69 099 / 0300 POZOR ZMĚNA Č.ÚČTU, (do poznámky jméno dítěte a jaký kroužek bude navštěvovat, např. Petra Novotná PO 16:00).

Cena: 1300 Kč / 1x týdně / pololetí, 2200 Kč / 2x týdně / pololetí

PŘIHLÁŠKA NA DĚTSKÝ AEROBIK / JÓGU - klikněte zde

 

MINIAEROBIK PRO DĚTI 3 - 4 roky

aneb cvičeníčko pro nejmenší holky a kluky

Kromě všestranně zaměřené průpravy rozvíjíme rytmické cítění, pohybovou paměť, estetiku pohybu. Základní kroky aerobiku se naučíme pomocí básniček. Posílíme a protáhneme celé tělo. Naučíme se veselé aerobikové sestavičky, vše formou her a s oblíbenými písničkami.

AEROBIK PRO DĚTI 5 – 7 let

všeobecná sportovní průprava

děti se formou her učí základní aerobikové prvky, učí se vnímat hudbu a sladit pohyb s hudbou.

ae066.jpg

AEROBIK PRO DĚTI   8 – 15 let

děti se učí základní aerobikové prvky, osvojení náročnějších vazeb kroků s doprovodem paží, jednoduché aerobikové choreografie,  rozvíjí koordinaci, rytmiku, flexibilitu, kondici a správné držení těla.
ae100.jpgodin dětského aerobiku
 
Cílem našich kurzů není výkonnostní sport, ale cvičení pro rozvoj pohybových schopností a zlepšení pohybových dovedností. Vedeme děti ke zdravému  životnímu stylu a hlavně cvičíme pro radost. Na našich hodinách poznají děti nové kamarády a zažijí spousty legrace. 

Co na sebe? Tričko, kraťasy nebo elasťáky, na aerobik obuv s pevnou podrážkou + pití.

 

V případě absence na lekci /např. z důvodu nemoci/ je možná náhrada na jiné lekci kurzu dětského aerobiku stejné věkové kategorie. 

První lekci je možné vyzkoušet zdarma. 

Délka lekce 55 minut.

Děti mohou navštěvovat naše lekce 1x nebo 2x týdně. 
Dětem od 8 let doporučujeme 2x týdně. 
Kurzy dětského cvičení jsou nejen pro dívky, ale i chlapce.

Lekce jsou vedeny kvalifikovanými cvičitelkami.

Cvičitelky spolu s dětmi nacvičují dvě vystoupení ročně.

DĚTSKÁ JÓGA - HRAVÁ JÓGA 5 – 10let středa 16 -17h
Dětská jóga je hravé, dynamické, velmi příjemné cvičení pro holky i kluky. Živé děti uklidní a málo aktivní děti povzbudí k činnosti.
img_8359.jpg
Dětská jóga se odlišuje od jógy pro dospělé. Necvičíme asánu za asánou. Cvičíme zábavnou formou bez výdrží v pozicích, doprovázenou příběhy, různými pomůckami, výtvarným a hudebním uměním.
Jóga posiluje tělo, rozvíjí svalový aparát, správné držení těla, dbá na vývojové fáze dětí, přirozeně formuje úctu ke svému tělu, podporuje radost, pohyb a přirozenost dětí.
Dětská jóga rozvíjí jemnost vnímání, fantazii, ladnost pohybů, uvolňuje napětí a stres pomocí hravých pozic.
Jóga u dětí posiluje sociální vnímání, učí respektu k sobě i svému okolí v nesoutěživém prostředí. Učí umění relaxovat, rozvíjí smysly,věnuje pozornost dechovým cvičením.
lektor: Mgr. Jitka Žáková, vyškolená lektorka dětské jógy, Českou asociací dětské jógy.
Přijďte si první lekci vyzkoušet zdarma. Maximální počet dětí ve skupině je 12.